ספארילנד שטוקנברוק: חוויה אפריקאית בלב גרמניה

ג'ירפה

Safari Land Stukenbrock

פארק הספארי Safari Land Stukenbrock המוכר גם בשם Zoo Safaripark Stukenbrock הוא אטרקציה פופלארית המשלבת גן חיות, פארק ספארי ופארק שעשועים. המקום מציע חוויית ספארי אותנטית וקרובה עם מאות בעלי חיים אקזוטיים בתנאים הדומים לסביבתם הטבעית.

בפארק ניתן למצוא יותר מ-600 בעלי חיים מ-50 מינים שונים. בין בעלי החיים ניתן למצוא עשרות ג'ירפות, זברות, איילים, יעלים, צבאים ומיני אנטילופות אפריקאיות אחרות. ישנם גם אזורים נרחבים עם קבוצות של קרנפים ופילים אפריקאים, להקות של זאבים ותנינים ואזורים המיועדים לאריות, נמרים, דובים ובעלי חיים גדולים ומרשימים נוספים.

בניגוד לגני חיות רגילים, בספארילנד שטוקנברוק בעלי החיים חיים בתנאים פתוחים ללא כלובים או סורגים, מה שמאפשר להם לנוע בחופשיות כמעט מוחלטת בשטחי המחיה הנרחבים שלהם. הדבר יוצר חוויית צפייה ייחודית ואותנטית מאוד עבור המבקרים.

סיורים בפארק

בכדי לבקר ולטייל בפארק הספארי העצום תוכלו לבחור אם תרצו להתנייד ברכב הפרטי שלכם ולנסוע במסלול המסודר, לבחור לעלות על אוטבוס הספארי הייחודי היוצא בכל שעה עגולה וכולל הדרכה על בעלי החיים במהלך הנסיעה (ההדרכה בגרמנית), או לבחור בסיור VIP היוצא אם רכבים פתוחים באמצעותם תוכלו להתקרב לבעלי החיים השונים המסיירים במרחבי הפארק.

פארק שעשועים

בנוסף לבעלי החיים שבפארק, תוכלו למצוא בו גם גם פארק שעשועים עם עשרות מתקנים שונים ומגוונים לכל המשפחה. המתקנים כוללים בין היתר קרוסלות שונות,

מגדלי נפילה, טרמפולינות, מתנפחים, שיט, מסלול מים, סירת פיראטים, מתקן משחקים מקורה ומתקנים נוספים. (שימו לב, לא מדובר על מתקנים אקסטרימים במיוחד)

אתר הנופש בספארילנד

במידה ותרצו לחוות את החוויה האפריקאית בצורה מרגשת אפילו יותר: לחצו כאן לבדיקת זמינות ופרטים נוספים

אתר נופש הרפתקאות בספארילנד סטוקנברוק

 

מיקום: Stukenbrock

עוד אטרקציות בהרי ההרץ

Gleitschirm - Paragliding and paramotoring in the Harz
אולי יעניין אותך...