השכרת רכב בהרי ההרץ: מידע וטיפים שימושיים

השכרת רכב היא הדרך הנוחה והמומלצת ביותר לטיול באזור הרי ההרץ. בדרך זו תוכלו להתנייד בצורה נוחה בין האטרקציות השונות, להימנע מעיכובים שונים ולהגיע לכל מקום בצורה קלה ומהירה.

השכרת רכב בהרי ההרץ

מנועי חיפוש נוספים

על מנת למצוא את העסקה המשתלמת ביותר מומלץ לערוך חיפוש באתרים הבאים 

חברת ההשכרה אופרן

חברת ההשכרה שלמה סיקסט

אתר הולידי אוטוס

דיסקבר קארס

רנטאלקארס

או במנוע החיפוש הבא:

טיפים שימושיים

הנה כמה עצות שימושיות להשכרת רכב למטיילים באזור הרי הרץ:

  • הזמינו מראש – הזמינו את הרכב השכור שלכם מוקדם ככל האפשר, במיוחד בשיא עונת התיירות ובעיקר אם אתם צריכים רכבים גדולים או רכבים שאינם סטנדרטיים.
  • השוו נקודות איסוף – לא פעם השכרת רכב מסניף הממוקם בעיר תיהיה זולה יותר מהשכרת רכב בשדה. בדקו והשוו מחירים אולי ישתלם לכם להגיע לעיר הסמוכה בתחבורה ציבורית ומשם לאסוף את הרכב השכור.
  • גודל הרכב – זכרו שאתם צריכים לרוב להתנייד עם מזוודות ותיקים, לכן ההמלצה היא לבחור ברכב שהוא במידה אחת גדולה יותר מהרכב לו אתם נדרשים.
  • ביטוח רכב  – בדקו את הכיסוי הביטוחי שלכם בעת השכרת הרכב ובמידת הצורך הרחיבו אותו דרך חברת הביטוח או באתרי ביטוח בינלאומים דוגמת Carinsurent
  • תוספות – בדקו את האותיות הקטנות והאם הם כוללות עלויות נוספות דוגמת השכרות GPS, מספר נהגים, מעבר בין מדינות וכו'
  • שריינו כסאות ילדים – במידה ואתם זקוקים לכסאות עבור הילדים, דאגו להביא אותם איתכם בטיסה או שריינו אותם מראש, לרוב מספר הכסאות מוגבל.
  • איסוף הרכב – בדקו את סוג הדלק בעת איסוף הרכב, צלמו אותו מכל הכיוונים, בדקו הדרכה בסיסית והכירו את הרכב עוד לפני תחילת הנסיעה.

נסיעה בטוחה!

האם אפשר לאסוף רכב בנקודה אחת ולהחזיר בנקודה אחרת?

במרבית חברות ההשכרה ניתן יהיה לאסוף את הרכב בנקודה אחת ולהחזיר באחרת, אך יש לקחת בחשבון שלרוב הדבר יהיה כרוך בתשלום נוסף.

האם צריך רישיון נהיגה בינלאומי כדי לשכור רכב באזור הרי ההרץ?

כן, יש צורך ברישיון נהיגה בינלאומי 

אולי יעניין אותך...