פארק הפנאי והנופש פוסן

פינת ליטוף

Possen Leisure and Relaxation Park

בגרמנית: Freizeit- und Erholungspark Possen

פארק פוסן הוא מקלט לחובבי טבע ומחפשי הרפתקאות. פארק הפנאי והרוגע בזונדרסהאוזן מציע שפע של אטרקציות לכל הגילאים. מגן חיות שכולל ברדלסים, סוריקטות ודובים ועד למגרשי משחקים נרחבים ופינת ליטוף, הפארק מבטיח יום מלא בכיף ולמידה. עבור ההרפתקנים יותר, הפארק כולל מסלול חבלים וגן טיפוס לילדים, המספקים חוויה מרגשת בתוך השלווה של הטבע.

לחוות את הטבע מקרוב

פארק פוסן הוא ביתם של מגוון רחב של בעלי חיים הכולל אזור לחיות בר בו תוכלו לצפות בברדלסים, דובים חומים, צבאים, חזירי בר ועוד, ופינת ליטוף בה ניתן להתקרב יותר לבעלי החיים דוגמת  עזים וכבשים.

אטרקציות לכל המשפחה

פארק פוסן הוא גן עדן לילדים. במקום תוכלו למצוא פארק משחקים, כרית קפיצה גדולה בגודל 20מ' על 25 מ' הנחשבת לגדולה ביותר בגרמניה, מגלשה כפולה בגובה 7.5 מ' ובטירה חדשה בגודל 17 מ' על 17 מ' עם מגדלים בגובה 8 מ', מבוך, מכשולים מרגשים ומגלשה.

הרפתקאות בצמרות העצים

לילדים גדולים יותר ולמבוגרים, מסלול החבלים הגבוה של הפארק מציע אתגר ייחודי. תוכלו לטפס לגובה של עד 10 מ' בשלושה מפלסים, להשתמש באומגות  או לנסות את הנדנדה הגדולה.

הילדים הקטנים יותר יוכלו להנות ביער הטיפוס המיועד לילדים עד גיל 7 וכולל מגוון מתקני טיפוס שונים

מגרשי משחקים

בפארק תוכלו למצוא מגרש משחקים והרפתקאות גדול המציע כיף ואקשן לכל הגילאים. הפארק מפעיל גן שעשועים חיצוני עם נדנדות, מגלשות, טירת משחק ובנוסף ניתן למצוא בו גם מגרש משחקים מקורה הכולל בריכת כדורים, קיר טיפוס, שולחנות טניס, הורי אוויר ומתקנים נוספים

The Possenturm: ציון דרך היסטורי ונקודת תצפית מרהיבה

ה-Possenturm, מגדל עץ מתומן שנבנה ב-1781, עומד כעדות להיסטוריה העשירה של פוסן. המגדל נחשב לגבוה מסוגו בגרמניה, המגדל מציע נופים עוצרי נשימה של הנוף שמסביב, מה שהופך אותו לביקור חובה עבור כל המבקרים בפארק.

מיקום: Sondershausen

עוד אטרקציות בהרי ההרץ

אולי יעניין אותך...