מיני הרץ: פארק מיניאטורי

פארק מיניאטורות

"Miniature Park "Small Harz

בגרמנית: "Miniaturenpark "Kleiner Harz

הפארק המיניאטורי "הרץ הקטנה" או בגרמנית "Kleiner Harz" הוא מקום בו תוכלו לצאת למסע ייחודי באזור הרץ מבלי לעזוב את Wernigerode.

בפארק תוכלו לחקור את כל אזור הרי ההרץ ביום אחד בלבד. הפארק הזה, נחשב לאחד הפארקים המיניאטוריים היפים בגרמניה ומציג למעלה מ-60 מבנים בעלי משמעות תרבותית והיסטורית של אזור הרץ בנוף מיניאטורי מרתק.

מסע מיניאטורי דרך הרץ

בתוך דקות ספורות תוכלו לנסוע מהארמון הקיסרי בגוסלר לטירת בלנקנבורג ולבסוף לוורניגרודה. 60 השחזורים המיניאטוריים של הפארק של אתרי הרץ המפורסמים ביותר בנויים בקנה מידה של 1 עד 25, מה שמרשים את המבקרים בהקפדה על הפרטים הקטנים. כל אדן חלון קטן, כל רעף של הגגות, כל אלמנט דקורטיבי הוא רפרודוקציה אותנטית של המקור. הבניינים המיניאטוריים מוצאים את מקומם בנוף מלא בעצים קטנים, הרים, סלעים ואפיקי נחלים מתפתלים.

הכל על סיפון הרכבת המיניאטורית של הרץ הצרה

לחובבי הרכבת, הפארק מציע פינוק מיוחד. מתחנת הרכבת המיניאטורית Wernigerode Westerntor, יוצאת מסילת הרכבת המפורסמת של הרץ הצרה מתפתלת, נושפת ומתנפחת, עד לראש הר ברוקן. דגמים רבים של קטרים וקרונות רכבת פועלים על יותר מ-400 מטרים של פסי רכבת, מה שהופך את ה"הרץ המיניאטורית" לתענוג לכל חובבי הרכבות.

יותר מסתם מיניאטורות

הפארק המיניאטורי Little Harz הוא חלק מ"פארק האזרחים" (Wernigeröder Bürgerpark). אזור תצוגה בגודל 150 דונם המציג יותר מ-60 סגנונות גינון שונים בו תוכלו לגלות יותר מ-50 גני נושא, 14 מגרשי משחקים, מתחם לחיות מחמד, מסלול מיני גולף, מגדל שמירה ומסעדת הפארק הפופולרית.

מיקום: Wernigerode‏

עוד אטרקציות בהרי ההרץ

אולי יעניין אותך...