פארק סנרגטי: שילוב מושלם של ספארי ופארק שעשועים לכל המשפחה

פארק סנרגטי
קרדיט לתמונה: Serengeti Park

Serengeti Park

פארק סרנגטי הוא המקום בו תוכלו למצוא חווית ספארי סוחפת ממש בלב אירופה. המקום משמש כבית עבור כ-1500 חיות בר ועשרות מתקני שעשועים מרגשים לכל המשפחה.

הפארק מציע שילוב ייחודי של חווית ספארי ופארק שעשועים.  בין אם אתם מוקסמים מהפנדה האדומה הנדירה או מחפשים את הריגוש של רכבת הרים עמוסת אקשן, סרנגטי-פארק מבטיח חוויה בלתי נשכחת למשפחות.

ספארי

סרנגטי-פארק מציע למשפחות את ההזדמנות הנדירה לצפות בחיות בר אקזוטיות מרחבי העולם - כולל פילים, קרנפים, ג'ירפות, זברות, אנטילופות ואריות - מסתובבים בחופשיות במתחמים טבעיים עצומים. המאפשרים מפגשים ואינטראקציות קרובות להפליא עם בעלי החיים.

גולת הכותרת העיקרית של פארק סרנגטי היא ללא ספק הספארי באוטובוס או ברכב שלכם, מה שמאפשר למשפחות להתקרב באופן מרגש לחיות בר אקזוטיות.

אם אתם רוצים לנהוג לבד, תוכלו לנסוע במכונית שלכם לאורך כ-9 ק"מ של דרכים ולראות את החיות מקרוב. מצד שני אם אתה רוצים לשבת ולהנות, תוכלו לעלות על הסיורים התבצעים באוטובוס בהם תוכלו לקבל גם הסבר על בעלי החיים.

במהלך הסיורים תוכלו לראות הרבה חיות שונות כמו גנו, זברות, אנטילופות, צבאים, פילים, ג'ירפות, קרנפים, אריות ואפילו נמרים. חוויה מדהימה שכל משפחה תאהב!

חוויות האכלת בעלי חיים

משפחות יכולות להתקרב למינים אקזוטיים כמו פילים, ג'ירפות ותוכים באמצעות האכלה מפוקחת של בעלי חיים במתחמים ייעודיים. ניתן לרכוש דליים של ירקות ופירות כדי להאכיל ג'ירפות ביד, חוויה מהפנטת, במיוחד לילדים. האכלת פילים מאפשרת למבקרים ליצור אינטראקציה עם הענקים המלכותיים הללו. החזקת מקלות גזר לתוכים לנשנש היא גם פעילות מהנה ומלמדת למשפחות אוהבות בעלי חיים.

פארק שעשועים

מעבר למפגשים עם חיות הבר, פארק סרנגטי מציע גם מעל ל-40 מתקני שעשועים שונים הכוללים גלגל ענק, קרוסלות, רכבות הרים, ספינות פיראטים מתנדנדות, מגדלי נפילה חופשית ועוד.

 

מיקום: Hodenhagen

כן, ניתן להזמין כרטיסים וספארי דרך האתר הרשמי

אם אתה נוהג במכונית שלך אתה חווה את ספארי הסרנגטי על אחריותך בלבד בעוד שהסיור באוטובוס של סרנגטי כולל סיור מודרך וביקורי בעלי חיים 

האכלת בעלי החיים אסורה בהחלט. החיות חולות מזה ועבורכם זו סכנת חיים. זה חל גם על כל הקופים בספארי בג'ונגל.

עוד אטרקציות בהרי ההרץ

אולי יעניין אותך...