גן החיות אשרסלבן: אחד מגני החיות היפים ביותר באזור סקסוניה

אריה

Aschersleben Zoo

בגרמנית: Zoo Aschersleben

גן החיות שבאשרסלבן הוא מקום בו תוכלו לפגוש מגוון רחב של חיות מרתקות, ביניהן: פינגווינים, איילים, קופים, אריה לבן, נמרים סיבירים, דובים חומים, למורים, כבשים, עיזים ועוד!

הגן משתרע על פני 10 דונם של יער שופע, והוא ביתם של למעלה מ-600 בעלי חיים המייצגים 120 מינים. משפחות יכולות להתפעל מהטיגריסים הסיבירים כשהם משוטטים במתחמים המרווחים שלהם, או להיות מוקסמים מהפלמינגו התוססים, האנטילופות החינניות והיגוארים המלכותיים. מבקרים צעירים יותר ייהנו במיוחד ממתחם הסוריקטות הגדול ומההזדמנות לראות אריה לבן נדיר.

מאז פתיחתו כמוסד עירוני ב-1973, גן החיות התפתח לאחד מגני החיות האטרקטיביים ביותר בסקסוניה-אנהלט. כ-100 מיני בעלי חיים מוצגים בפני המבקרים.

בתקופה של הרס טבע עולמי הולך וגובר, לצד הפנאי והחינוך, גני החיות נושאים באחריות הולכת וגדלה לשימור הטבע. לכן גן החיות באשרסלבן משתתף בתוכניות רבייה אירופאיות לשימור מינים בסכנת הכחדה חמורה, כמו מקוק דיאנה, חתול בר מדברי ונמר אמור.

מצפה כוכבים

בתוך מתחם גן החיות תוכלו למצוא פלנטריום המשמש כחלק בלתי נפרד מהנוף התרבותי והחינוכי של אשרסלבן. בחדר זה מתקיימות הקרנות המדמות את השמים זרועי הכוכבים.

שימו לב: הפלנטריום לא פתוח כל יום, יש לוודא את שעות הפעילות העדכניות באתר הרשמי.

 

 

מיקום: Aschersleben

עוד אטרקציות בהרי ההרץ

אולי יעניין אותך...