פארק החבלים ואומגת בוקסברג

אומגת בוקסברג
קרדיט לתמונה: ErlebnisBocksBerg Hahnenklee

Zipline Adventure at Bocksberg

פארק ההרפתקאות בבלוקסברג הוא מקום הכולל פארק חבלים ומתקן אומגה שבו תוכל לרחף בגובה של שמונה מטרים מעל פני הקרקע, תוך כדי שאתה גולש מרציף לרציף, ולמתבונן בנופים המרהיבים של הרי הרץ. הפארק מציע שלושה מסלולים שונים שלכל אחד אתגרים ייחודיים ונופים עוצרי נשימה.

ה-'Teufelsritt' הוא קורס קצר ואינטנסיבי המושלם למי שמחפש ריגוש מהיר. הוא כולל מסלול אומגה של 400 מ' ושני רכיבי טיפוס. הקורס נמשך - 30 דקות. לאלו המחפשים הרפתקה ארוכה יותר ונועזת יותר, ה-'Hexenflug' מציע מסלול נסיעה של 650 מ' ונפילה חופשית מגובה של 10 מ'. לבסוף, ה-'Wilddieb' דורש אומץ ומיומנות כאחד, המשלב מסלול טיפוס עם מסלול של 300 מ'.

למי שרוצה לחוות הכל, כרטיס ה-ZAB-Gold-Ticket מאפשר גישה לכל שלושת המסלולים, כולל ירידה תלולה ללא בלימה של 100 מ' עם זיפלון. החוויה המרגשת הזו משתרעת על פני קילומטר של זיפלין ודורשת מספיק זמן כדי ליהנות לחלוטין.

ה-Zipline Adventure Bocksberg מתאים לכל אדם מגיל 10 ומעלה, במשקל של בין 35 ל-120 קילו. לאחר אימון קצר, תהיו מוכנים לצאת להרפתקה שלכם. צוותי הפארק כולם מאומנים בחילוץ גבוה, מה שמבטיח חוויה בטוחה ומהנה לכל המבקרים.

מיקום: Goslar

עוד אטרקציות בהרי ההרץ

The Crazy House Bispingen
Tierpark Hexentanzplatz Thale
אולי יעניין אותך...